Sizler için vizyondaki filmler arasından seçtiğimiz 3 film.

DEATH RACE

Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Müzik:
Paul Haslinger
Görüntü Yönetmeni:
Scott Kevan
Oyuncular:
Jason Statham, Ian McShane, Joan Allen, Jacob Vargas,
IMDB Puanı: 6,8
Filmin sitesi: http://www.deathracemovie.net/

FİLMİN FRAGMANI

Filmin Konusu: (Alıntı sinema.com)
Azılı suçlularla tıkabasa dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Adrenalin yüklü, şiddet arzusuyla yanıp tutuşan mahkumlarsa bir arenaya çıkıp birbirleriyle ölesiye mücadele etmeye dünden hazırdırlar.Üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), vahşi koşulların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmayı başarma konusunda bir uzman olup çıkmıştır. Eski bir dolandırıcı olan Ames, tam hayatını düzene koyduğunu düşündüğü bir anda işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır.

Öldürülmesi imkansız olarak kabul edilen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılan Ames’ın önüne, Cezaevi’nin despot yöneticisi (Joan Allen) tarafından iki seçenek konulur: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücreye kapatılıp orada çürümeye terk edilecektir.

MAX PAYNE

Yönetmen : John moore
Oyuncular: Mark Wahlberg, Mila Kunis, Chris O’Donnell, Kate Burton
imbd puanı: 7,7
Filmin Sitesi: http://www.maxpaynethemovie.com/

Fragmandaki müziği indirmek için tikla.

FİLMİN FRAGMANI


FİLMİN KONUSU:
(Alıntı sinema.com)

John Moore’un yönettiği Mark Wahlberg, Mila Kunis, Beau Bridges ile Chris O’Donnell’in rol aldığı Max Payne tanınmış bir oyundan uyarlanan hareketli bir yapım. New York’ta DEA ajanı olan Max Payne hayatta her şeye sahiptir; çok iyi bir iş, mükemmel bir iş ve güzel bir kız çocuk. İçinde olduğu bu Amerikan rüyası kısa zamanda bir kâbusa dönüşür. Bir gün eve döndüğünde eşi ve bebeğini vahşice öldürülmüş halde bulur. Kendi başına bu cinayetin izlerinin peşine düşer ve fakat NYPD onu çeteler, acımasız işbirlikleri ve şehrin gördüğü en şiddetli fırtınanın arasına çeker. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan, dürüst ve metanetli bir adam olan Max, ailesini duyduğu sonsuz sevgiyle de beraber bu cinayetleri ve şehirdeki pislikleri çözmek için biçilmiş kaftandır. Yeraltı hayatının karanlığıyla uğraşırken, başka dünyalardan düşmanlar da onu karanlığa itecektir. Özlemle beklediği intikamın vakti gelmiştir!

Son bi not ayrıca filmin siteside hoş olmuş girip bi bakmanızı tavsiye ederim… Filmin sitesi için tıkla.

Tropic Thunder

Yönetmen: Ben stiller,
Müzik:
Theodore Shapiro
Görüntü Yönetmeni:
John toll
Oyuncular:
Ben stiller, Jack Black, Robert Downey jr. ,
Brandon T. Jackson, Steve Coogan, Danny R. Mcbride
imbd puanı: 7,7
Filmin Sitesi: http://www.tropicthunder.com/

Fragman giriş müziğini indirmek için tikla.

FİLMİN FRAGMANI

FİLMİN KONUSU: (Alıntı sinema.com)

Ben Stiller’ın dördüncü kez yönetmenlik yaptığı 100 milyon dolar bütçeli “Tropic Thunder”, başrollerinde ünlü komedyenin kendisinin yanısıra Jack Black, Robert Downey Jr, Nick Nolte, Matthew McConaughey, Tom Cruise ve “Örümcek Adam” Tobey Maguire var. Aksiyon filmlerinde oynayan aktörlere bir kampta eğitim verilmektedir. Oyuncular topluma dönüşlerinde çeşitli zorluk ve bocalamalarla karşılaşırlar. Film bu olayları komedi kalıplarında anlatıyor. Savaş filminde oynamaya başlayan aktörler, gerçek savaşı andıran koşullar altında kalınca kampta öğrendiklerine başvurmak zorunda kalıyorlar ve ortaya eğlenceli olaylar çıkıyor.